Ботев (Враца) би ЦСКА с 2:1

Напоследък да се похвалиш, че си бил ЦСКА не е голяма новина, тъй като който не ги е хванал, той не ги е и бил. Въпреки това няма как да не отбележим, че днес в контролен мач врачанският Ботев би отбора на армията и Титан-АС с 2:1.

Голът за "армейците" вкара младия сърбин Никола Радулович в 9-ата минута след центриране на Тибони. Участникът в Западната "Б" група осъществи шокиращия обрат с попадения на Данков в 58-ата минута и Чалъков в 68-ата минута. Освен двете попадения гостите разтресоха гредата зад Здравко Чавдаров след изстрел от 40 метра и можеха да си тръгнат дори с по-голям успех от София.

1:0 Радулович (9)
1:1 Данков (58)
1:2 Чалъков (68)

ЦСКА: Чавдaров, Божилов, Еспозито, Акуаро, Бонев, К.Янев, Нелсън, Руи Мигел, Радулович, Саидходжа, Тибони (Попов, Иванов, Маликапов)

БОТЕВ (ВРАЦА): Цветковски, Куанг, Ванков, Альошев, Борисов, Хаджиниколов, Чалъков, Валериев, Райков, Христов, Найденов (Митов, Манолов, Данков, Антов)